Citrusu kurdu, микроволновке

Цитрусовый курд в микроволновке

Maigs, ar vieglu, patīkamu rūgtumu, kurš saule zelta искорками, kūstoši rtu un burvīgi smaržo Jauno gadu!! Šie дифирамбы es dziedu par godu lieliskas gaumes citrusaugļu курда, kas trāpījās man interneta plašumos, kā «ļoti ātri recepti микроволновке». Taču praksē (tā bieži notiek, un dzīvē) izrādījās pavisam ne tik ātri. Bet tā ir patiesi maģisks aromāts izpirka VISU! Vēlos veltīt savu pirmo recepte ietvaros šo brīnišķīgo konkursa — manu mīļo draudzenei Леночке (пани Lena). Un jūs, dārgie поварята, — cienājieties un baudīt interesantu un neparastu garšu!

Sastāvdaļas, lai «Citrusu kurdu, микроволновке»:

  • Laims — 4 gab

  • Citrons — 1 gab

  • Cukurs, cukurniedru (TM «Мистраль») — 200 g

  • Sviests — 70 g

  • Vistas olas — 2 gab

Gatavošanas laiks: 40 minūtes

Porciju skaitu: 10

Recepte», Citrusu kurdu, микроволновке»:

Цитрусовый курд в микроволновке

Sagatavot nepieciešamos produktus. Mazgāt laima un citronu. Nosver 200 g niedru cukura TM «Мистраль», jo tieši viņš un sniedz mīkstu карамельную noti mūsu курду!

Цитрусовый курд в микроволновке

Izkausē 70 g sviesta микроволновке, liekot uz 20-30сек. uz pilnu jaudu (vai uz plīts, kā kuram ērtāk).

Цитрусовый курд в микроволновке

Notīrīt miziņu ar vai laimi. Labāk to darīt ar smalku pludiņa, bet mēs vieglus ceļus nemeklējam, un tāpēc novilku miziņu овощечисткой, un pēc tam ar nazi, ilgi, ilgi измельчала.

Цитрусовый курд в микроволновке

Izspiest sulu ar vai laimi un citronu. Lūk, un tad es помучилась!!! Ļoti spītīgs bija šie citrusaugļi, un nekādi negribēja atdot man savu sulu. Tas bija nepieciešams, lai karsto ūdeni tos nolaist uz laiku, bet ne es uzreiz atcerējos šo triks. Beidzot sulas guva vajadzīgos pusglāze

Цитрусовый курд в микроволновке

Traukā, ērtu smalcinātājs, sadauzīt olas, pievieno mūsu brūno cukuru, un putot, līdz tas izšķīdīs (3-4 min). Pievienot turieni izspiestā sula, sasmalcinātus miziņu un izkausētu sviestu. Saputo vēl reizi. Neilgi.

Цитрусовый курд в микроволновке

Ieliet maisījumu traukā bez vāka, kas piemērota, lai mikroviļņu krāsnī un jāieslēdz minūtes 7-10 ar pilnu jaudu, apturot krāsns, ik pēc 1-2 min, maisīšanas. Jums ir nepieciešams RŪPĪGI!! uzraudzīt procesu, neatejot tālu, lai maisījums nav muka no traukiem. Un ar to nodarboties, kamēr mūsu maisījums sāk sabiezēt, un iegādāties krēmveida konsistenci.

Цитрусовый курд в микроволновке

Dabūt no mikroviļņu, izkāš caur sietu, ja jūs vēlaties, lai atbrīvotos no sēklām, un novirzīt mūsu citrusu kurdu tīrā burciņā. Pēc atdzišanas nosūtīt to ledusskapī uz kādu laiku (var arī periodiski ierasties uz burciņā un noņemt paraugu :-))). Nebaidieties, ja kurdu jums šķitīs жидковатым, pēc ledusskapja, tā būs vēlamajam biezumam.

Цитрусовый курд в микроволновке

Izbaudiet neaprakstāmu garšu un aromātu, tam ar свежевыпеченным maizi, saldas bulciņas vai pankūkām!!! Ļoti labs citrusu kurdu kā pildījumu uz эклерам, пончикам, кексам un citu kārumu. Novēlam jums patīkamu apetīti!!

Цитрусовый курд в микроволновке

Bet tagad neliels stāsts par mūsu draudzību Ar Леночкой. Iepazīstināja mūs ar viņu, ir zināms visiem поварятам, foto forums (precīzāk, pat mūsu mīļā-mīļā «Smilšu kaste» ), un tā mūsu draudzība arī drīz paliks 1 gadiņš, tāpēc, tāpat kā ar mūsu mīļoto forumam!! Mūsu intereses un domas ar Ļenu izrādījās daudzējādā ziņā ir līdzīgi, man ar viņu ir ļoti patīkami un viegli sazināties. Tas ir tik interesants sarunu biedrs, ar smalku humora izjūtu un ar patiesu optimismu!!! Es nemaz iedomāties, ka viņa «jaunu» vecumā spēšu atrast sev tādu задушевную, lielisku draudzeni, kā Ļenočka! Laimi, veselību, patiesu mīlestību mīļajiem cilvēkiem tev, mana labā!!!

Цитрусовый курд в микроволновке

Mums Internets ir atvērusi draudzības durvis.
Ja grūti dzīvot — par to write,
Pie tevis nāks palīgā. Un es ticu,
Ka dāsna būs atsaucība viņu dvēseles.

READ  Kūka Буренка

Добавить комментарий